Nowy samochód wyspecjalizowany do transportu

2020-03-16

/

Sand&Stone

Nowy samochód wyspecjalizowany do transportu

nowy-samochod-wyspecjalizowany-do-transportu016349.jpg

Rozwijając się, stale umacniamy naszą bazę pojazdów, tym razem o nową ciężarówkę 4-osiową. Marka Volvo od dłuższego czasu określa nasz kierunek rozwoju w transporcie drogowym. Volvo FMX to inwestycja, dzięki której możemy niezawodnie świadczyć usługi transportowe. Mocny silnik, wytrzymałe podwozie wraz z napędami na sześć kół sprawiają, że zdołamy dostarczyć materiały w trudniej dostępne miejsca. Maszyna ta jest stworzona do przewozu piachu, żwiru, kamieniziemi, co czyni ją idealnie wpasowaną w specyfikę naszej branży. Wkrótce na stronie znajdziesz więcej zdjęć przedstawiających naszą nową "czteroośkę".

 

Tymczasem zapraszamy do galeri, w której bliżej zapoznasz się z naszą firmą. Nasz najnowszy zakup znacząco rozwija możliwości dowozu materiałów do klientów detalicznych. Aktualnie dostarczamy minimum 15 ton ładunku, jednak wkrótce może się to zmienić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach transportu kruszyw, skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie.

 

Zapraszamy do współpracy!

Galeria zdjęć

KONTAKT

ADRES

 

SAND&STONE Sp. z o.o.
Wałbrzyska 11/85
02-739 Warszawa

e-mail

 

biuro.sandstone@gmail.com

TELEFON

 

+48 667 445 855

 

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro.sandstone@gmail.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.